W jakich damskich zapachach gustują faceci?

Znalezienie odpowiedniego dla siebie zapachu czasami okazuje się nie lada wyzwaniem szczególne jeśli mamy wybredny nos. Ciągłe wizyty w drogeriach, kilkanaście razy przejrzana oferta perfumerii internetowej nadal nie dają żadnych rezultatów. Mimo, że wybór jest tak ogromny, czasami ciężko zdecydować się na jeden, jedyny zapach, który skradnie nasze serce i zagości u nas na dłużej. Wybór perfum to sprawa bardzo indywidualna – każdy z nas ma bowiem inne upodobania. Ważne jest jednak to, by wybrany przez nas zapach za każdym razem odzwierciedlał nasz charakter i styl bycia. Wówczas otuleni pięknym aromatem będziemy budzić zachwyt wśród otoczenia i nierzadko słuchać komplementów. Jakie zapachy damskie najbardziej przypadają do gustu panom?

Jakie damskie perfumy przyciągają mężczyzn?

Perfumy o wyrazistym, kwiatowo-owocowym aromacie z pewnością urzekną niejednego mężczyznę. Takie aromaty zazwyczaj używane są przez kobiety o silnym charakterze, które wiedzą, czego chcą od życia – to na pewno imponuje panom. Poza tym takie zapachy potrafią rozbudzać zmysły i dodawać nam charakteru.

Bardzo dobrze oceniane przez mężczyzn są również zapachy lekkie i orzeźwiające. Cytrusy mają ogromną moc – dodają nam energii do działania, pozytywnie nastrajają i sprawiają, że na naszej twarzy pojawia się uśmiech. Jesteśmy pełne optymizmu – i tak też właśnie jesteśmy postrzegane przez panów. Zapachy rześkie i delikatne najlepiej jednak używać tylko podczas ciepłych, letnich dni.

Na zmysły mężczyzn działają również zapachy bardziej wyraziste i cięższe. Dzięki akordom piżma czy drzewa sandałowego postrzegane jesteśmy jako kobiety pewne siebie i dominujące. Takie perfumy dodają nam również elegancji i szyku. Cięższe zapachy polecane są głównie na jesień i zimę.

Jeśli odpowiednio dobierzemy perfumy, możemy nie tylko cieszyć swój zmysł powonienia ale również przykuć uwagę innych. Urzekający zapach z pewnością będzie zbierał komplementy a my dzięki temu będziemy czuć się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Więcej na temat perfum można przeczytać na stronie https://blog.esentire.pl/